Nízkoenergetické zděné domy

Standardní provedení rodinných domů - na klíč

Základová deska

Železobetonová základová deska ,výkopové práce,2 řady ztraceného bednění,kari sítě,ležatá kanalizace,uzemnění

Obvodové stěny

Obvodové nosné zdivo z cihel POROTHERM PROFI DRY FIX – 300 mm,Ytong 300 či HELUZ 300 mm

Vnitřní stěny

Příčky z cihel POROTHERM,Heluz, Ytong – 240, 140, 115 mm.

Krov

Impregnovaný celodřevěný masivní krov .příhradový krov včetně statického posouzení (bungalov).

Podbití střechy palubkami tl. 19 mm.

Střešní krytina

betonová taška BRAMAC. Výlezové střešní okno, prostup antény a kanalizace.

Klempířské práce

Veškeré oplechování, okapy, vnější parapety a svody jsou provedeny z velmi odolného titanzinkového plechu s barevnou úpravou dle výrobce krytiny bez nutnosti další dodatečné úpravy.

Stropy a podhledy

Podhledy bungalovu jsou tvořeny sádrokartonovou konstrukcí a  zateplené minerální vatou o tl. 300 mm.

Úpravy povrchů

Vnitřní stěny a stropy v přízemí (mimo bungalov) jsou opatřeny dvouvrstvou omítkou. Vnější stěny zatepleny fasádním polystyrénem tl. 200 mm se silikonovou omítkou Weber se zrnem 1,5 . Sokl zateplen perimetrem tl. 100 mm a opatřen marmolitem.

Okna a vnější dveře

Značková plastová okna i dveře profil GEALAN s prostupem tepla 0,71 W/m2K v bílém provedení s termoizolačním zasklením – trojsklo.

Komín

Jednoprůduchový komín

Vnitřní dveře

Značky SAPELI. Dekor dle aktuální standardní nabídky pro daný typ dveří. Obložková zárubeň ve stejném provedení, kování

Podlahy

Podlaha na základové desce tvořená hydroizolací a podlahovým polystyrénem EPS 100 Stabil tl. 150 mm, fólií, betonovým potěrem tl. 50 mm. Podlaha 2NP tvořená podlahovým polystyrénem EPS 100 Stabil tl. 60 mm, fólií, betonovým potěrem tl. 50 mm. V obytných místnostech, chodbách, v obývacím pokoji plovoucí podlaha v ceně 300 Kč/m2.

Zařizovací předměty

V koupelně a na WC jsou zařizovací předměty. V koupelně je vana, umyvadlová baterie, vanová baterie včetně příslušenství automatickou pračku včetně odpadu v technické místnosti. Připojení pro myčku nádobí.

Obklady

V koupelně a na WC instalovány keramické obklady v ceně 550 Kč/m2. V koupelně do výše dveřních zárubní cca 2,2 m, na WC do výše 2,2 m. Provedení na střih hladký, bez vzorů a listel.

Dlažby

Keramické dlaždice v kuchyni, koupelně, WC, v zádveří a v technické místnosti v ceně 550 Kč/m2. Provedení na střih hladký, bez vzorů a listel.

Malby

Vnitřní stěny, strop a podhledy jsou opatřeny dvojnásobným nátěrem Primalex v bílé barvě.

Nátěry

Veškeré vnější dřevěné konstrukce, obložení a zábradlí na balkoně jsou natřeny lazurovacím nátěrem v odstínech dle vzorníku.

Vytápění

Teplovodní podlahové vytápění tepelným čerpladlem vzduch -voda značky Vailant aro Therm plus+ multiMATIC 700+modul MEH 97/6 zásobníkem teplé vody . 

Vodoinstalace

Vnitřní rozvody vody jsou provedeny z plastových trubek.

Elektroinstalace

Napěťová soustava 400/230 V TN-C-S, 50 Hz. Vnitřní rozvody provedeny měděnými kabely, spínače a zásuvky ABB Tango bílé barvy, světelné vývody ukončeny svorkovnicí. Požární hlásiče dle PBř. TV anténní svod koaxiální s vyústěním na půdě, krabička pro anténní zásuvku.

V případě výběru obkladů, dlažeb, podlah, dveří aj. mimo úroveň standardů bude provedeno přepočítání směrem nahoru nebo dolů dle výběru klienta u našich partnerů


Součástí ceny není: ČOV, žumpa, AČS, přípojky inž. sítí apod. lapače střešních splavenin, venkovní dešťová kanalizace, drenáže hlavní přívod elektro vč. HDS zabezpečovací systém, inteligentní systém řízení, žaluzie, přístřešky aj. rekuperační systémy vstupní schody okapový chodník, terasa, zpevněné plochy, oplocení terénní úpravy vč. sadových nábytek, kuchyňská linka, vestavěné skříně, zrcadla, svítidla, HS portály, krby aj. Tyto prvky lze zajistit v rámci nadstandardu, nacenění bude provedeno individuálně.